.

.

Врвот Зема Ај Стилови Акција Фигура Со Живот-Како Детали

Врвот Зема Ај Стилови Акција Фигура Со Живот-Како Детали

DEN 367.52
Износ

Донесете ја акцијата дома Со Врвни Избори НА WWE со омилени Wwe Superstars што можете Да ги најдете во текот на целата година Рекреирајте натпревари со оваа приближно 6-инчна акциона фигура во скалата На Superstarвезда. Позирајте во заканувачки став, спарете се со друга фигура за да се борите или создадете тотален хаос со додавање на повеќе врвни фигури на таленти. Изберете Од Овие Врвни Избори НА WWE : СТИЛОВИ НА AJ, Римско Владеење, Сет Ролинс И Џон Цена Секоја фигура вклучува артикулација, неверојатна точност и Вистински ДЕВИЗЕН курс подобрени детали за лицето за автентичност слична на животот. Соберете ги сите ваши омилени Врвни Избори и оставете ги битките на WWE Да започнат Бројките се продаваат одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Wwe Врвот Зема Aj Стилови Со Живот Како Детали Акција Фигури (6") Возраст : 6 години И Повеќе. Сега можете да најдете Wwe Топ Зема акциони фигури во текот на целата година со омилени WWE superstars. Секоја бројка доаѓа во 6-инчен суперѕвезда скала и карактеристики артикулација, неверојатна точност и Вистински ДЕВИЗЕН курс подобрена лицето детали за животот како автентичност. Позирајте и играјте во заканувачки ставови, спарете се со други фигури за да се борите или создадете тотален хаос со повеќе фигури. Изберете Од Овие Врвни Избори НА WWE : СТИЛОВИ НА AJ, Римско Владеење, Сет Ролинс И Џон Цена секој продаден одделно, предмет на достапност. Соберете Ги Сите Врвни Избори НА WWE и оставете ги битките да започнат.

R

Им се допаѓа и на купувачите