.

.

Трговска марка ликовна уметност Yorkујорк стил II платно уметност по боја пекара црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Yorkујорк стил II платно уметност по боја пекара црна мат, рамка за бреза

DEN 1530.08
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Yorkујорк стил II“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите