.

.

Без граници на кожни корсет фармерки на јуниори

Без граници на кожни корсет фармерки на јуниори

DEN 3.00
Износ

Најжешкиот изглед на оваа сезона : Faux кожа и сето тоа е ваша без граници на корсет фармерки. Од ласкавата силуета со високи половини до вклопувањето на кривата, овие фармерки без напор ги заменуваат вашите основни блуз. Го сакаме начинот на кој се облекувате или надолу во зависност од вашиот ден. Мора да имате за вашиот плакар. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : тенок. Подигање и инсејм : високи; 28 ”inseam. Затворање : Затворање на двојно копче со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : рангирана, лента за половината без јаз. Faux кожа корсет фармерки за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите