.

.

Киџтех 1: Скала Далечински Управувач Песок Х-Чудовиште

Киџтех 1: Скала Далечински Управувач Песок Х-Чудовиште

DEN 0.67
Износ

Забрзајте со трендовското Чудовиште Х-Песок. Достигнува брзина до осум милји на час. Брзина наоколу со работните суспензии. Има 7,4 v полнење, 2,4 ghz батерии кои се вклучени за далечинскиот управувач. Можете да одите преку било кој терен и тоа е лесно да се справи. Киџтех 1 : 12 Скала Далечински Управувач Песок Х-Чудовиште : Мулти-терен. Лесен и лесен за ракување. Забрзува до 8 милји на час.

R

Им се допаѓа и на купувачите