.

.

Додаток За Куклена Куќа Дрвен Мини Стол Минијатурен Декор Модел На Столче За Лулка

Додаток За Куклена Куќа Дрвен Мини Стол Минијатурен Декор Модел На Столче За Лулка

DEN 3855.52
Износ

Опис. Производот е мини домашна играчка за лулка за украсување или играње, извонредна и компактна. Изработен од премиум материјал, столчето за лулка изгледа пореално и смешно. Лесна, разумна големина, лесна и удобна за носење и складирање. Тоа е добар избор за подароци за луѓе кои се љубители на мини куќи или колекционери. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Бреза. - Големина : 10, 00Х4, 90Х6, 20см/3, 93Х1, 93Х2, 44 инчи. - Овој додаток за столче за лулка во мини куќа е изработен од врвен материјал со фина изработка за реални детали. - Карактеристики деликатната изработка и посебната форма го прават многу жив, важен додаток за мини куќа и ја прави вашата мини куќа попривлечна и реална. - Занаетчиски дизајн и извонредност. Уникатниот дизајн го прави повеќе лесен и компактен. - Доаѓа со силна издржливост, не е лесно да се скрши и деформира. - Доаѓа со соодветна пропорција, што го прави моделот поживописен и исклучителен. Овој додаток за столче за лулка во мини куќа е изработен од врвен материјал со фина изработка за реални детали. Карактеристики деликатната изработка и посебната форма го прават многу жив, важен додаток за мини куќа и ја прави вашата мини куќа попривлечна и реална. Изработка дизајн и извонредност. Уникатниот дизајн го прави повеќе лесен и компактен. Доаѓа со силна издржливост, не е лесно да се скрши и деформира. Доаѓа со соодветна пропорција, што го прави моделот поживописен и исклучителен.

R

Им се допаѓа и на купувачите