.

.

Железо На Букви, Поставува Лесно Железо Виолетова Злато Трим Сјај А До Ш Буква Закрпи За Пакет За Чевли За Шапка За Кошула

Железо На Букви, Поставува Лесно Железо Виолетова Злато Трим Сјај А До Ш Буква Закрпи За Пакет За Чевли За Шапка За Кошула

DEN 0.67
Износ

Железо На Букви, 2 Комплети Лесно Железо Виолетова Златна Облога Сјај А До Ш 26 Букви Закрпи За Пакет За Чевли За Капа За Кошули Спецификација : Тип На Ставка : 26 Букви Материјал : Полиестерзиза : Ж Прибл. 5-6см / 2.0-2.4 вокористење на производот : Погоден За Декорација На Ткаенина, Декорација На Позадина, Правење Подароци САМ, Итн. Список на пакети : 52 Закрпи Со Букви 26 Азбуки : збир од 26 монограми ви ги даваат потребните алатки за да завршите многу различни проекти и да направите вашите предмети да изгледаат пошармантно во секојдневниот живот. Полиестерски Материјал : полиестерски материјал, лепило за топло топење на грбот, лесно се залепува и шие, погодно за облека од кој било материјал. Самостојно Производство : Задоволете ја вашата КРЕАТИВНОСТ, создадете роман и уникатен ранец за облека, подарете им го на семејството и пријателите и зголемете го интересот за животните додатоци и декорацијата на домот.

R

Им се допаѓа и на купувачите