.

.

Астроаи 2-Парче Шофершајбната Сонцето Сенка - Шофершајбната Сенка Преклопен Автомобил Предниот Штитник Блокови Ма УВ Зраци, За Повеќето Компактни Спортски Автомоб

Астроаи 2-Парче Шофершајбната Сонцето Сенка - Шофершајбната Сенка Преклопен Автомобил Предниот Штитник Блокови Ма УВ Зраци,

DEN 1.00
Износ

Астроаи-Продолжен 2-Парче Шофершајбната Сонце Сенка - Титаниум Сребрена Ткаенина Материјал-С/М / Л Одговара. Лесно Се Преклопува и Складира Во Неколку Едноставни Чекори. Астроаи Сонцето Нијанси Доаѓаат во 3 Големини, Ве Молиме Измерете Ја Должината и Ширината или Проверете Ја Нашата Табела Со Големини "НАЈДИ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО" пред Да Нарачате. Дизајниран Да Го Одржува Вашето Возило Ладно и Без Оштетување! Чување На Вашите Семејни Броеви Безбедни од Штетни УВ Зраци и Топли Сончеви Зраци!Никогаш Не Грижете Се За Запаленото Седиште и Жешките Волани!. Совршено Одговара На Автомобили со целосна Големина, Спортски Автомобили, Камиони, ТЕРЕНЕЦ, Комбиња со Големи Шофершајбни. Компактниот Дизајн На Преклопување Овозможува Лесно Складирање во Преградата За Ракавици Или Џебот На Вратата.Проверете ГО НАШЕТО ВИДЕО од левата страна за да знаете како да преклопите и инсталирате. Титаниумската сребрена ткаенина обезбедува фантастична заштита од сонце додека е помалку склона кон брчки; надворешниот прстен од армиран челик обезбедува цврста поддршка во годините што доаѓаат; овие се комбинираат за да создадат сертифициран UPF50+, TAV.

R

Им се допаѓа и на купувачите