.

.

К Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

К Топката Заеднички Одговара изберете: 2006-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

DEN 3.33
Износ

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, moog® топчестите споеви даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ топчестите столпчиња се термички обработени за да одговараат или да ги надминат барањата ЗА ОЕ за да го инхибираат предвременото откажување и да ја подобрат јачината на замор. ПОДМАЧКАН ШТЕКЕР Ја Намалува корозијата и абењето со тоа што дозволува нов лубрикант да ги исплакне загадувачите. АПСОРБИРА ВЛИЈАНИЕ белвил предоптоварување мијалник помага да се задржи пакетот на лого цврсто како лежишта носат. ВРАЌА КАКО-НОВО управување Патентираната притисната плоча ги запечатува остатоците и ја минимизира лабавоста, намалувајќи го абењето на лежиштето и промовирајќи подолг животен век. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ прецизни толеранции за лесна инсталација и усогласување на управувачот што ви дава совршено вклопување веднаш надвор од кутијата. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите