.

.

Вокер Производи 350-Кислород Сензор за 98 - Гс Хајлендер РАВ Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА РАВ4, 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

Вокер Производи 350-Кислород Сензор за 98 - Гс Хајлендер РАВ Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА РАВ4, 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

DEN 2.33
Износ

Сензор За Кислород 4-W Директно Вклопување : 98-05 Lexus GS300, 01-04 Toyota Highlander, 01-03 Toyota RAV4 Walker 350-34312 Walker Резервен Сензор За Кислород Одговара Изберете : 2001-2003 TOYOTA RAV4 4 Cyl 2 L 2001-2004 TOYOTA HIGHLANDER 4 Cyl 2.4 L 1998-2005 Лексус Гс 6 Цил 3 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите