.

.

Womenикмарн Жените Возбудува Култура Ками Блузи, Шпагети Без Ракави Ремен Еднобојна Асиметрична Камизола

Womenикмарн Жените Возбудува Култура Ками Блузи, Шпагети Без Ракави Ремен Еднобојна Асиметрична Камизола

DEN 2.33
Износ

Жените Возбудува Култура Ками Блузи, Шпагети Без Ракави Ремен Еднобојна Асиметрична Камизола. Карактеристики : . Обичните врвови на ками секогаш се подготвени за летен одмор!. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttt t. st Length : t34t Bust : t86. Мtlengh : t35t Bust : t90. Lt Length : t36t Bust : t94. Големина (инч)ttt t. st Length : t13, 39 t Bust : t33, 86 . Mt Length : t13. 78 t Bust : t35. 43 . Lt Length : t14. 17 t Bust : t37. 01 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна,Бела, Тула Црвена. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Висококвалитетна ткаенина, добра мекост и убаво дишење. Лесен и удобен за носење. Карактеристика : камизола за жени : Без Ракави, ремен за шпагети, v врат, возбудувања, цврста боја, тенок фит, асиметричен раб. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Летни врвови од ками, со класична боја, ви даваат шик и привлечна силуета. Дизајнот без ракави носи пријатно и кул чувство. Натпревар : модни врвови за култури, се совршени за да одговараат со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, патики, станови, високи потпетици, сандали итн. Повод : жените опремени врвови, погоден за секојдневниот живот, датира, шопинг, музички фестивал, датира, плажа, партија, клуб, ноќ надвор, одмор, и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите