.

.

Хабел 30а Б-Линија Адаптер Заклучување Приклучок HBL105A

Хабел 30а Б-Линија Адаптер Заклучување Приклучок HBL105A

DEN 309.28
Износ

БЕКСОН ХБЛ105 15а Женски 30А Машки Адаптери Целосно обликувани, водонепропустлив дизајн. Атрибути : Машки Рејтинг = 30А, 125влокирачки Приклучок Женски Рејтинг = 15а или 20А, 125вправа Боја На Сечилото = Жолт ХАБЕЛ ХБЛ105 Жолта Водонепропустлива 15а/20А 125в Директно Сечило Женски ДО 30а 125в Приклучок За Заклучување Машки Адаптер : Целосно обликуван, водонепропустлив дизајн. Лесен за употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите