.

.

1 2 Стандарден Ударен Приклучок За Погонска Точка 1-1 8

1 2 Стандарден Ударен Приклучок За Погонска Точка 1-1 8

DEN 0.67
Износ

Карактеристики и Придобивки : Фалсификувани од најдобриот челик од легура на хром молибден ? најдобар избор за цврстина и издржливост идеален за работа во тесни области дизајнот ја придвижува страната на прицврстувачот наместо аголот обезбедува зголемена цврстина, но исто така избегнува заокружување на ' рѓосани или оштетени прицврстувачи Без сомнение, алатките Sunex нудат една од најкомплетните и најтешките линии на Приклучокот за Удар наоколу. Овој приклучок е дизајниран да се справи со најтешките работни места со цврста издржливост и ги одржува да удираат работа после работа. Исто така, се одликува со дизајн на агол со радиус, предизвикувајќи штекерот да го зграби цврстиот ѕид на прицврстувачот наместо да ги фаќа аглите, што резултира со помало абење на прицврстувачот. 1/2 "Вози 12 Точка Стандарден Ударен Штекер 1-1/8".

R

Им се допаѓа и на купувачите