.

.

1 4 Стандарден Приклучок За Погонска Точка, 1 4

1 4 Стандарден Приклучок За Погонска Точка, 1 4

DEN 1.67
Износ

Карактеристики и Придобивки : Изработени од термички обработен хром ванадиум челик за издржливост карактеристики висока хромирана завршница, која ги штити алатките од суровите работни средини што се наоѓаат на денешното работно место означено со број на дел и големина за полесно користење доживотна гаранција 1/4" Погон 6 Точка Стандарден Приклучок, 1/4".

R

Им се допаѓа и на купувачите