.

.

Сонце 11-парче во. Вози Екстра Тенок Ѕид Длабоко Влијание Сет

Сонце 11-парче во. Вози Екстра Тенок Ѕид Длабоко Влијание Сет

DEN 286.08
Износ

Овој дополнителен сет на приклучок за длабок удар со тенок ѕид доаѓа во тешка кутија за складирање обликувана со удар. Вклучува различни САЕ и метрички приклучоци. ЦР-мо легиран челик за долг живот. Тешки удар обликувана кутија за складирање. Го намалува абењето и го зголемува вртежниот момент на прицврстувачите со ставање сила на ѕидовите на прицврстувачот наместо на аглите на прицврстувачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите