.

.

Суне Алатки - 1 2 Приклучок За Длабоко Влијание На Точката На Возење

Суне Алатки - 1 2 Приклучок За Длабоко Влијание На Точката На Возење

DEN 1.00
Износ

Без сомнение, најсилната линија на приклучокот за удар наоколу. Приклучоците за удар На Алатки Sunex се справуваат со најтешките работни места со челичен зафат од легура на хром молибден што нема да го испушти. Со цврста издржливост што ги одржува да возат низ работа после работа, имаме доволно големини и стилови за да ја исполниме секоја потреба. Sunex Алатки 267223-1/2 " Диск 23mm 12 Точка Длабоко Влијание Приклучок Фалсификувани Од Најдобрите Хром Молибден Легура Челик, Најдобар Избор за Сила и Издржливост. Радиус Агол Дизајн За Продолжување На Животот На Сврзувачки Елементи. Идеален За Работа Во Тесни Области. Приклучокот Има Дизајн На Агол Со Радиус, Предизвикувајќи Штекерот Да Го Зграби Цврстиот Ѕид На Прицврстувачот Наместо Да Ги Фаќа Аглите, Што Резултира Со Помало Абење На Прицврстувачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите