.

.

Вози 6-Точка Приклучок Во Собата, 45-Парче

Вози 6-Точка Приклучок Во Собата, 45-Парче

DEN 1.33
Износ

Сеопфатен и комплетен, ТЕКТОН 45-компјутер. Сетот За Приклучок за Погон од 3/8 инчи е главен 3/8-инчен погон со секоја големина од 5/16 до 3/4 инчи и 8 до 19 мм и во длабоки и во стандардни должини. Вклучува и универзален спој и продолжување од 6 инчи, кои ретко се наоѓаат во други комплети. Секој приклучок има дизајн со висок вртежен момент од 6 точки што ги зафаќа рамните страни на прицврстувачите, а не аглите, спречувајќи заокружување. Потребен е само 5 степени замав за работа, мазната, ситно насочена крцкалка со 72 заби не е ограничена со тесни простори. За супериорни перформанси, сите алатки се направени од врвен хром ванадиум челик и заштитени со огледална хромирана завршница. Тешката и компактна кутија за складирање одржува се што е организирано и заштедува простор во вашата кутија со алатки. ТЕКТОН 3/8 Инчен Погон 6-Точка Приклучок Во собата, 45-Парче (5/16-3/4 во., 8-19 мм) 13101.

R

Им се допаѓа и на купувачите