.

.

Инктастичен Гепард Печатење Подарок Од Тиква Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Гепард Печатење Подарок Од Тиква Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84
Износ

Почестете се со рустикално уживање со Нашата Маица За Мали Деца Од Тиква Со Печатење Гепард. Прави совршен подарок за сестра или мајка која сака Fall! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Гепард Печатење Тиква Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 5/6Т. Прави совршен подарок за сестра или мајка која сака Fall! Идеален за Денот на Благодарноста Или Есенските Фестивали. Почестете се со рустикално уживање со Нашата Маица За Мали Деца Од Тиква Со Печатење Гепард. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. boodlebug есенски цвеќиња тикви мојот прв фестивал вода земја дамки роденден тетка дете предучилишна детска облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите