.

.

Титаниум Сатен И Полиран Фенси Дизајн Бенд

Титаниум Сатен И Полиран Фенси Дизајн Бенд

DEN 287.84
Износ

Беспрекорно дизајниран во титаниум, овој впечатлив бенд ќе направи да изгледате стилски со секоја облека со која ги носите. Оваа широка лента од 7 мм е обележана со фенси дизајн и богата сатенска завршница за мат трепет. Оваа лента е достапна во големина на прст 7.Метална Тежина : 3,37 Грама Тип на накит : Моден Стил : Фенси Дизајн Свадбен Накит Завршница : Сатингендер : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 7ммринг Големина : 7< 2мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Титаниум Сатенски Центар 7мм Фенси Дизајн Бенд.

R

Им се допаѓа и на купувачите