.

.

Dearfoams пријатна удобност за машка машка влечка за затнување

Dearfoams пријатна удобност за машка машка влечка за затнување

DEN 256.00
Износ

Совршено за да се карате низ куќата или да трчате грешки, овие пријатни затнувања се комплетни со не-потпетица DF Adapt и Supersoft Flannel. Најдобро од сè, дизајни за машина за миење машини обезбедуваат малку истури и места никогаш не се проблем. Моделирано мече горно. Пријатна обвивка од фланел и чорап од руно . Без удобност на пот со DF Adapt не ги задржува нозете пријатни и суви . перничената влошка со гел мемориска пена за дополнителна удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите