.

.

Оригинални влечки од машка кожа од Georgeорџ

Оригинални влечки од машка кожа од Georgeорџ

DEN 271.84
Износ

Slорџ Машка кожа од кожа Мокасин. Ова лизгање на лизгачот на стилот има кадифен постава и чорап плус чорап со пена за удобност. Оваа мачка за машка Georgeорџ чорап, исто така, има издржлив TPR гумен ѓон за одлична употреба во затворен простор и на отворено. 100% кожа горниот. Кадифен постава и чорап. Лесно вклучено и исклучување на дизајнот. Пена чорап за удобност. Издржлив TPR гума од надворешниот ѓон за внатрешна и надворешна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите