.

.

Солиден ајкула, наредени Ева затнувања на Ева

Солиден ајкула, наредени Ева затнувања на Ева

DEN 3.00
Износ

Објавениот затнување на солидна ајкула се одликува со обвивка за ткаенини во стилот на Шерпа, која додава топлина и мекост под нога. Овие затнувања за мажи се обликувани од мек материјал за пена за удобната поддршка што ви треба, и во затворен простор и надвор. Создаден како обичен стил на чевли со удобен дизајн на лизгање на лизгање (со широк, простран стапало), овој затнување ви овозможува лесно да го започнете кога е време да влезете и да се опуштите. Крајната погодност и удобност - совршен за ловец, Фишер, пешачење или секој што го сака на отворено! Менс солиден ајкула наредена затнување. Обичен чевли за машка ајкула. Машки затнување чевли со облик на ткаенина во стилот на Шерпа за топлина и мекост. Мека пена обликувана за удобна поддршка. Погодно чевли за лизгање на Slik-on за лесен, лесен. Удобно, широко, пространо стапало.

R

Им се допаѓа и на купувачите