.

.

Оригинални затнувачи на Woodид Вудклиф за мажи на Georgeорџ

Оригинални затнувачи на Woodид Вудклиф за мажи на Georgeорџ

DEN 255.84
Износ

Slорџ Машки Вудклиф Муле. Менс Georgeорџ чорап Вудклиф Муле Слитф, направен со оригинална кожа од велур. Ова лизгање на лизгачот на стилот има кадифен постава и чорап плус чорап со пена за удобност. Оваа мачка за машка Georgeорџ чорап, исто така, има издржлив TPR гумен ѓон за одлична употреба во затворен простор и на отворено. 100% оригинална велур кожа горната. Кадифен постава и чорап. Лесно вклучено и исклучување на дизајнот. Пена чорап за удобност. Издржлив TPR гума од надворешниот ѓон за внатрешна и надворешна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите