.

.

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Season Veard Season

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Season Veard Season

DEN 192.00
Износ

Со пар издржливи внатрешни/надворешни надворешни страни, можете да го решите вашиот ден удобно, без разлика каде води! Пернизираните табани за пена за меморија нудат дополнителна поддршка, додека дизајни за машина за миење машини ги чуваат вашите влечки како свежи колку што се пријатни. Теди горниот со вез „Сезона на брада“ . пријатна обвивка од фланел и облик на чорап . перничена влошка со гел мемориска пена за дополнителна удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите