.

.

Колегиумски обувки Универзитет во Georgiaорџија Л 9? Папучи за подигање

Колегиумски обувки Универзитет во Georgiaорџија Л 9? Папучи за подигање

DEN 839.68
Износ

Носете ја гордоста на колеџ гордо на нозе со универзитетот orорџтаун универзитет од колекцијата на колегиумските обувки. Без разлика дали ќе се спуштите во салата во просторијата на вашиот пријател, кафетеријата или само да ги погодите книгите дома, овие пријатни чизми ќе ги задржат нозете топли. Кафеното и бледо сино навојно тело доаѓа на средина на телето и е украсено со лого на G Bedazzled G опкружено со црвен круг. The Tan Sole обезбедува малку шара, за да можете да го задржите вашиот став додека го преминувате квад. Пријатни чизми идеални за употреба за време на студените зимски утра и да се грицкаат во вечерните часови на кампусот или дома. Гласно и гордо ја прогласувате вашата училишна гордост со ознаките на Универзитетот orорџтаун. Средно-теле, навојна кафеава и сина конструкција со мек и меки бел ентериер. Tan ѓон обезбедува некои шара и влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите