.

.

Бергман Кели Машки И Женски Влечки, Двобоен Внатрешен Стил На Затнување На Отворено, Американска Компанија

Бергман Кели Машки И Женски Влечки, Двобоен Внатрешен Стил На Затнување На Отворено, Американска Компанија

DEN 3.00
Износ

Вратете се во класичните и удобни машки влечки за мазги. Совршен за извршување брзи задачи или шетање на кучето! Куќни чевли дизајнирани за потпора за стапала и нозе со ѓон што не се лизга, што ги прави идеални за внатрешно или надворешно носење. Овие слајдови се дише, перат и издржливи. Прекрасен подарок!Во бергман Кели, ние сме одговорна компанија во Американска сопственост која презема целосна сопственост на нашите фабрики во странство. Ние сме посветени на заштита на здравјето и безбедноста на нашите фабрички работници додека доставуваме висококвалитетни производи до нашите клиенти. Бергман Кели Машки И Женски Влечки, Двобоен Внатрешен/Надворешен Стил На Затнување (Колекција Ренџер-Стил На Гребење), американска Компанија мемориска пена со Висока густина и перница ЕВА за намалување на притисокот на стапалото и обезбедување поддршка. Вафли плете горниот за дишење. Поставата од териклот за да ја отстрани влагата. Тпр единствен со шара за зафат без лизгање. Лесно лизгање на ниска јака пета за внатрешна / надворешна употреба. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите