.

.

Еленски Елени Лизгалки Машки Нордиски С. У. П. Р. О Чорап Амортизирана Внатрешна Надворешна Влечка За Затнување

Еленски Елени Лизгалки Машки Нордиски С. У. П. Р. О Чорап Амортизирана Внатрешна Надворешна Влечка За Затнување

DEN 255.84
Износ

Еленските Елени најдобро продавани влечки, Нордискиот ќе ве стопли и пријатно во текот на целата година. Вештачката постава за стрижење, издржливото дно и дебелиот С.У. П. Р. О. Чорап ортотик ќе ве одржува удобно и самоуверено без разлика дали сте дома, ја фаќате поштата или дури и на патување до омиленото кафуле. Топла и пријатна вештачка постава и подножје. Доволно издржлив за носење надвор, доволно удобен за носење внатре. Перницата за петици се одликува со технологија За Чорапи С. У. П. Р. О. за апсорпција на удари што е за разлика од повеќето влечки.

R

Им се допаѓа и на купувачите