.

.

Без граници издолжена маица на млади мажи

Без граници издолжена маица на млади мажи

DEN 0.33
Износ

Долга маица од без граници се врти од вашиот обичен, лежерен изглед со кратки ракави и класичен екипаж. Опуштеното вклопување го прави ова ново ново за удобен, секојдневен стил. Убаво! Моделот е 6’1 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж. Кратки ракави. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Издолжена маица на мажите од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите