.

.

Мајстори на универзумот маица за кратки ракави за машка гроздобер

Мајстори на универзумот маица за кратки ракави за машка гроздобер

DEN 1.00
Износ

Дали сакате да повторувате трговска цртана стока и носење во 80 -тите? Прославете. Оваа кул мајстори на кошулата на скелетот на универзумот ќе ви помогне да го направите токму тоа! Архот немезис на Хе-човек. Се одликува со гроздобер во стилот на потресено графичко печатење на логото на главата и скриптата на скелетот. Оваа маичка е една од еден вид црна мета која е удобна и одобрена од фан! Направено од 100% памучна ткаенина. Потресено гроздобер печатење на ликот на скелетот лице и скрипта. Теј со кратки ракави изработена од мека памучна ткаенина со деколте без ознака за удобно носење. Машината беше со слични бои, суво суво на ниско ниво. Наведени во машка големина, но ќе одговараат на жените кои бараат полабав вклопување. Официјално лиценцирани мајстори на стоката на универзумот.

R

Им се допаѓа и на купувачите