.

.

Бесплатно склопување машка маица со бои со џеб на градите

Бесплатно склопување машка маица со бои со џеб на градите

DEN 512.00
Износ

Teебната мета од слободното склопување, топло време на временски услови што е само ладилник од вашата стандардна маица со задебелен блокирање на бојата и џеб за контраст. Неговата редовна вклопување изречена во мек памук го одржува ладно, секојдневно и удобно-совршено за вашите вонредни денови. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено; 32-1/2 ”долг од високата точка на рамото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Екипаж со ребра; Супер-меко чувство; Дизајн на страничен прибор; Дизајн на блокирање со боја. Машка маица со кратки ракави со бои од бесплатно склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите