.

.

Бесплатно собрание за секојдневна маичка со долги ракави Хенли

Бесплатно собрание за секојдневна маичка со долги ракави Хенли

DEN 319.84
Износ

Маицата е недоволно? Овде е : кошулата со долги ракави Хенли од бесплатно собрание со традиционална плоча со 3 копчиња и опуштено вклопување. Изработен во супер-мек органски памук за голема удобност. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер со плоча со три копчиња. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребреста екипа. Ракав Хенли кошула од бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите