.

.

Нема граници за кратки ракави за мажите за мажи и големи машки

Нема граници за кратки ракави за мажите за мажи и големи машки

DEN 271.84
Износ

Обично никогаш не изгледаше толку добро. Термички мета со кратки ракави од без граници ве става во расположение за викенд, кој било ден во неделата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Crewneck. Редовно вклопување. Единствен џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите