.

.

Менс 6. мл. Долга ракав говедско-т

Менс 6. мл. Долга ракав говедско-т

DEN 565.44
Износ

6,1 мл., Пред-смарт 100% рингспун памук-манжетни манжетни-игла зашиени лежени рамни јаки, ракави и долниот хемошулдер-до-силер, етикета за вратот без таг на вратот Ханес Менс 6,1 мл. Befy-T 5186 со долги ракави (3 пакет).

R

Им се допаѓа и на купувачите