.

.

Чапс маж за кратки ракави за кратки ракави

Чапс маж за кратки ракави за кратки ракави

DEN 223.68
Износ

Tee Chaps Men's Crew вратот има кратки ракави, деколте на екипажот и логото на Chaps! Совршена мета за вашата обична гардероба. Супер мека, измиена мешавина од памук/поли. Обоен за ефект на Хедер. Удобна ткаенина од 160 грама тежина. Потпис на обележја. Класичен стил на маица со екипаж.

R

Им се допаѓа и на купувачите