.

.

Кошула за кратки ракави за машки и големи машки и големи машки, големини XS-3XL

Кошула за кратки ракави за машки и големи машки и големи машки, големини XS-3XL

DEN 351.68
Износ

Издржлива и стилска, оваа ткаена комунална кошула е дизајнирана да евоцира униформа на механичарот. Распоредете јака, џебови од лепенка и затворање на копчињата однапред. Лого закрпи и апликации низ целиот свет. Заоблен полите. шири јака. краток ракав. ткаена комунална ткаенина.

R

Им се допаѓа и на купувачите