.

.

Машка маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Машка маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 3.33
Износ

Подготвени, постави, оди! Beе бидете подготвени за теретана или обичен ден дома во краткиот ракав за кратки ракави на Georgeорџ. Ракавите со боја на Raglan додаваат убав стил на овој стил на лежење. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи екипаж со големина М. Боја блокирани, кратки ракави на Раглан. 65% рециклиран полиестер/35% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со кратки ракави на Раглан за мажи од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите