.

.

Студио Машка и голема машка боја на натопи кратки ракави Француски тери џемпер, големини S-3XL

Студио Машка и голема машка боја на натопи кратки ракави Француски тери џемпер, големини S-3XL

DEN 191.68
Износ

Тоа е маица! Тоа е џемпер! Не, тоа е џемпер за кратки ракави за натопи! Суровите комери и елегантната боја на натопи, ја издигнуваат оваа удобна облека за мажи основни со модерен раб. Кул додаток на која било машка гардероба. Преголемо вклопување. Кратки ракави. Ребрест екипаж. Потресени комери. Зачудувачка шема на боја на натопи. Мека и значителна француска ткаенина Тери. 60% памук 40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Натопете џемпер со кратки ракави од епско студио.

R

Им се допаѓа и на купувачите