.

.

Приказна за играчки на Дизни Пиксар 3-парчиња одлична насмевка четка за заби и сет на држачи

Приказна за играчки на Дизни Пиксар 3-парчиња одлична насмевка четка за заби и сет на држачи

DEN 1.00
Износ

Децата не можат да чекаат да ги четкаат забите кога ќе ја имаат приказната за играчки на Дизни Пиксар 4 3-парчиња одлична насмевка за заби и сет на држачи што ги чекаат во бањата! Одликувајќи се со омилениот Шериф, Вуди, овој сет вклучува шарен држач за четки за заби, чаша за плакнење и преклопна четка за заби за патувања со големина, со големина, за мали четки. Носителот на Шериф Вуди е дизајниран да седи уредно на шалтерот за бања и да создаде посветен простор за децата да ја чуваат четката за заби и да исплакнат чаша. Приказната за играчки на Дизни Пиксар 4 3-парчиња одлична четка за заби и сет на држачи за заби помага да се забави четкањето за деца на возраст од 3 и повеќе години. 3-парчиња четка за заби сет за деца. Вклучува четка за заби, чаша за плакнење и држач за четки за заби 4. Преклопување на четка за заби за патувања одлично за патувања преку ноќ и повеќе. Држете ја четката за заби, чашата за плакнење и е украсена со тродимензионален шериф Вуди. Копачката за плакнење има само доволно вода за плакнење по четкањето. Помага да ги одржувате countertops за бања постојни и поорганизирани. Сетот за бања ги прави заби за четкање позабавно. Одличен подарок за роденден, подарок за празници, или Божиќно порибување.

R

Им се допаѓа и на купувачите