.

.

Заштита на детска шуплина уредно стискање искра забавна паста за заби за заби Оз

Заштита на детска шуплина уредно стискање искра забавна паста за заби за заби Оз

DEN 86.72
Износ

Направете четкање забава! Диспензерот за уредно стискање е специјално дизајниран за деца за да можат да ја исцедат забавата без да направат хаос. Внатрешната торба се празни додека цевката останува недопрена. Направете четкање забава! Диспензерот за уредно стискање е специјално дизајниран за деца за да можат да ја исцедат забавата без да направат хаос. Внатрешната торба се празни додека цевката останува недопрена.

R

Им се допаѓа и на купувачите