.

.

Колгејт Детска четка за заби, паста за заби, сет за подароци за миење на устата - тролови

Колгејт Детска четка за заби, паста за заби, сет за подароци за миење на устата - тролови

DEN 0.67
Износ

Четкајќи ги забите се забавува со овој комплет за подароци за деца Колгејт. Овој сет за подароци за орална нега има напојувана четка за заби, 4,6 мл. Паста за заби против кралница, рачна четка за заби и 8,4 fl oz. Плакнување со флуорид против-слава. Детската четка за заби има уникатно дизајнирана глава што ги чисти забите и нежно ја одвлекува плакетата со дополнителни меки влакната. Детската паста за заби има удобна стенд-ап цевка со капаче од врвот што ги охрабрува децата да четкаат и обезбедуваат клинички докажана празнина и заштита од емајл што ги зајакнува и штити развојните заби. Прирачник за четки за заби има мулти-висина влакната за чистење на забите големи и мали, како и нашата единствена чистачка за меки јазик за да ги охрабри добрите навики за орална нега рано. 1 Детска паста за заби со флуорид, 1 детска четка за заби за батерија, 1 рачна четка за заби за деца и 1 флуорид деца миење на устата. Паста за заби помага во зајакнувањето на забите емајл и борбени шуплини. Меур овошје паста за заби и миење на устата Децата ќе ги сакаат. Без шеќер, паста за заби без глутен. Четка за заби со напојување со батерии w/ дополнителни меки влакната за да ги избришете плакетите и бактериите. Рачна четка за заби со чаша за вшмукување за исправено складирање. Карактеристики на тролови што го забавуваат четкањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите