.

.

Колгејт Детска четка за заби, паста за заби и сет за миење на устата, Чудо од жена

Колгејт Детска четка за заби, паста за заби и сет за миење на устата, Чудо од жена

DEN 2.67
Износ

Одлично чисто направено забава! Вашето малечко со нетрпение очекува да четкате почесто со комплетот „Колгејт Детс“ во кој има Wonder Woman. Пакетот содржи четка за заби за батерија за деца, цевка за паста за заби за деца, четкичка за заби за деца и миење на устата на дете. Четката за заби на батеријата има уникатно дизајнирана глава што ги чисти забите и нежно ја одвлекува плакетата со дополнителни меки четки за заби. Паста за заби на детето има удобна стенд-ап цевка со капаче за вртење што ги охрабрува децата да четкаат и обезбедуваат клинички докажана празнина и заштита од емајл што ги зајакнува и штити развојните заби. Прирачник за четки за заби има мулти-висина влакната за чистење на забите големи и мали, како и нашата единствена чистачка за меки јазик за да ги охрабри добрите навики за орална нега рано. 1 Детска паста за заби со флуорид, 1 детска четка за заби за батерија, 1 рачна четка за заби за деца и 1 флуорид деца миење на устата. Паста за заби помага во зајакнување на емајлот и борбата против шуплините. Меур овошје паста за заби и миење на устата Децата ќе ги сакаат. Без шеќер, паста за заби без глутен. Четка за заби со напојување со батерии со дополнителни меки влакната за да ги избришете плакетите и бактериите. Рачна четка за заби со чаша за вшмукување за исправено складирање. Чудо од жена лик што го прави Четкањето забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите