.

.

Колгејт Минијанс Деца мешан сет за подароци за орална нега, компјутер

Колгејт Минијанс Деца мешан сет за подароци за орална нега, компјутер

DEN 319.52
Износ

Одлично чисто направено забава! Вашето малечко со нетрпение очекува да четкате почесто со комплетот на Колгејт Минионс Детски мешани подароци за орална нега. Предметот е сигурен дека ќе го направи чистењето на тие бисерни белци позабавно. Единствениот дизајн за четки за заби за напојување има мала, осцилирачка глава со екстра-меки влакна и тенка рачка што е лесна за држење на мали раце. Четката за заби со напојување на батеријата лежи рамно за да им овозможи на децата лесно да нанесуваат паста за заби. Пастата за заби има забавни минијатурни знаци во удобна стенд-ап цевка со капаче од врвот што ги охрабрува децата да четкаат. Колгејт Минијанци Детска мешана сет за подароци за орална нега : Вклучува : Рачна четка за заби, четка за заби, паста за заби од 4,6 мл, 8,4 FL Oz Anticavity Fluoride Flinse. Тенок четка за заби. Дополнителни меки влакна помагаат во заштитата на непцата.

R

Им се допаѓа и на купувачите