.

.

Колгејт деца Чудо од жена максимална пумпа за заштита на шуплината, 4

Колгејт деца Чудо од жена максимална пумпа за заштита на шуплината, 4

DEN 3.33
Износ

Вашите деца ќе сакаат четкање со Wonder Woman ™! Колгејт максимална заштита на шуплината, детска пумпа за паста за заби, се карактеризира со максимално ниво на FDA дозволена антикавилност активна состојка, натриум флуорид. Оваа детска паста за заби е емајл безбедна и клинички докажана дека се бори против шуплините. Плус, тој е дизајниран за одгледување на заби за возрасни кај деца на возраст од 6+ години и достапен во пумпа што родителите ќе ја сакаат. Со благ вкус на овошје и забавни ликови кои поттикнуваат редовно четкање, оваа пумпа за паста за заби за заштита на шуплината Колгејт е исто така прифатена АДА (Американска стоматолошка асоцијација). Колгејт максимална заштита на шуплината Пумпа за паста за заби, Чудо од 4,4 мл : Детска паста за заби за одгледување на заби за возрасни, на возраст од 6 години+. Клинички докажана заштита на шуплината. Нежна формула за деца. Ги зајакнува слабите места на емајл. Благ вкус на овошје и забавни ликови за да се поттикне четкање. Помага во намалувањето на градењето на плакетите со редовно четкање. Диспензерот за пумпа. Го освежува лошиот здив. Без шеќер, без глутен.

R

Им се допаѓа и на купувачите