.

.

Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Лето Мода Лето Секојдневен Печатење V-Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан

Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Лето Мода Лето Секојдневен Печатење V-Вратот Камис Елек Без Ракави Долг

DEN 143.84
Износ

Модни Жени Летен Секојдневен Принт V - Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Без Ракави ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и удобен и Воздушен За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Класичен краток Фустан со цврста боја/Цветен Принт,Врат На Вратот/Екипажот,ракав со пеперутка,Здолниште Со Нивоа На Замав, Кратка/Средна/Долга Должина И Секојдневен Лабав Стил,вистинска силуета на обвивка комплетна, Висока Ниска Линија На Полите,Летни Макси Фустани, Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени,Фустан Со Рафтен Фустан,миди здолниште Со Замав, висок струк, еластичен појас со вратоврска вратоврска, Боемски Стил, Возбудлива Облога, А-Линија, Секојдневно лабаво вклопување, долго здолниште Со одблесок Над Должината На Глуждот. ● НАТПРЕВАР и ПРИГОДА ● краткиот ракав/чаден еластичен појас без ракави Цветен/Класичен фустан со еднобојна боја совршен за спарување со сандали, влечки, потпетици, клинови, чизми, ѓердан, сонхат итн.Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. ① НЕГА за ПЕРЕЊЕ перење препорачано миење раце со ладна вода/Без белило/без хемиско чистење/Миење со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. ● УСЛУГА ●ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите