.

.

Хавајски Кошули За Куглање За Мажи Печатени Со Кратки Ракави Редовно Вклопување Летна Плажа Секојдневно Копче Надолу Алоха Кошули Превртување Џеб Блуза Врв

Хавајски Кошули За Куглање За Мажи Печатени Со Кратки Ракави Редовно Вклопување Летна Плажа Секојдневно Копче Надолу Алоха Кошули

DEN 463.84
Износ

Хавајски Кошули За Куглање За Мажи Печатени Со Кратки Ракави Редовно Вклопување Летна Плажа Секојдневен Копче Надолу Алоха Кошули Превртување Џеб Блуза Врвот. ●Карактеристика : Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули за мажи Мала Тежина Кратки Ракави Хавајски Стилски. Совршени Хавајски Кошули За Мажи/Момчиња.Печатени, Кошули Со Копчиња, Кошула На Плажа, Ретро Кошули, Фанки Кошули, Летни Врвови. €Натпревар : Носете го Со Панталони, Шорцеви, Фармерки, Стебла за Да ви Донесат кул Во Жешките Летни Денови.Натпревар очила за сонце за да се создаде модерен стил на одмор или пар со сандали за облека за плажа. Ќе ве воодушеви колку може да биде стилска хавајската кошула-верувајте ни. ●Материјал● : хавајските кошули се направени од брзо суво, ладно, пријателско за кожата, дише. Лесната кошула со кратки ракави ви дава чувство на удобност,правејќи да се чувствувате кул во жешкиот летен ден. ●АТРАКТИВЕН ИЗГЛЕД● : сигурно ќе добиете многу комплименти.Трендовскиот стил на машка хавајска кошула може или да се исече во ласкава за да се разликува од застарените кошули на вашиот плакар. ②ИДЕАЛЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : Запознавање/Роденден/Забава/Хавајски / Празник/Божиќ/Подарок за Момче, Сопруг, Брат, Внук, Вујко. Материјал : Полиестер, Спандекс. Сезона : Пролет,Aut, Лето. Нега на облека : машинско перење/Миење Раце. Повод : Совршен За Тропска Хавајска Тема, Роденденска Забава, Одмор, Одмор, Свадба, Пливање, Bенска Забава, Крстарење, Камп, Базен. Клучен збор : гроздобер блузи;гроздобер кошули;ретро блузи;ретро кошула;Обични Кошули;забавен врв за печатење;забавна кошула за печатење;Алоха Маичка;Маичка На Плажа;Обична Блуза;Копче Надолу Блуза;Врв За Печатење Кокосово Дрво;Кошула За Печатење Кокосово Дрво;Блуза За Печатење Кокосово Дрво;Блуза За Печатење На Кокосово Дрво;Блуза За Печатење На Кокосово Дрво;кошула;крпеница блуза. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Врвот. Големина : нашата облека е направена според Азиската стандардна големина, ве молиме внимателно потврдете ја големината и изберете ја големината што ви одговара според деталните податоци во табелата со големини.Ве молиме купете 1-2 големина поголема. Машки Фанки Плажа Тропски Партија Кошули Краток Ракав Копче Надолу Хавајски Кошула За Мажи. Плажа Одмор Обични Кошули.Машките Кошули Се Дизајнирани За Различни Возрасти, без Разлика или Млади. Тропски Кошули На Плажа.Машките Хавајски Кошули Се Изработени Од Висококвалитетна Мека Ткаенина. Гроздобер Хавајски Кошули.Уникатен Моден Тропски Стил Кошула Мажи е наменета за Секојдневен дневен, хавајски, Плажа, Партија, работа amd Одмор. Редовни Машки Кошули.Нашите Хавајски Машки Кошули Погодни Во Многу Прилики, Вклучувајќи Забави На Плажа, Тематски Забави Риболов,Едрење, Денови На Канцеларија Итн. Летни Секојдневни Кошули;Хавајски Кошули Алоха;Кошули Со Обични Копчиња На Плажа; машки со кратки Ракави; хавајска Блуза;Машка Секојдневна Блуза;Кошула Со Графички Принт;Врв Со Графички Принт;Машка Хавајска Џебна Кошула Со Ревер Кошула на Плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите