.

.

Сдјма Женски Летен Фустан Со Цветен Принт Модни Жени Летен Секојдневен Принт Камис Елек За Завој Без Ракави Долг Фустан

Сдјма Женски Летен Фустан Со Цветен Принт Модни Жени Летен Секојдневен Принт Камис Елек За Завој Без Ракави Долг Фустан

DEN 1.67
Износ

Модни Жени Летен Секојдневен Принт Камис Елек За Завој Без Ракави Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Секси Фустан, Без Ракави ,Пуловер,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На Квадратна Јака : Лежерна, Модна Должина : Должина На Ракавот До Глуждот : Без Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ЕЕЗ Жените Облекуваат Женски; Лето; ; Цветни; Печати;. Фустан; Женски; Мода; Боемски; В-Вратот;. Лабава; Без Ракави; Печатење; Должина На Глуждот; Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите