.

.

Синимоко Жените В - Вратот Цветни Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи

Синимоко Жените В - Вратот Цветни Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи

DEN 1.00
Износ

Жените V-Вратот Цветни Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи. Карактеристики : . Гроздобер> Лесен,> Дише и удобен со истегнување, тенок и костум за пролет и лето дизајнот на Вратот на Екипажот ве прави попривлечни. Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина . Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, aut. Големина : вистинска големина. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот : . 1 Компјутер Жени врвови. Синимоко Жените V-Вратот Цветни Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи.

R

Им се допаѓа и на купувачите