.

.

Машка Маица Мода Секојдневен Спортски Врат На Плажа Врв Со Кратки Ракави За Летно Небо Сино ХХХХЛ Клиренс

Машка Маица Мода Секојдневен Спортски Врат На Плажа Врв Со Кратки Ракави За Летно Небо Сино ХХХХЛ Клиренс

DEN 183.20
Износ

Машка Мода Секојдневен Спортски Плажа Круг Вратот Краток Ракав Врвот Маица Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Отпечатоци,Секојдневна Маица,Тркалезни Вратови,Модерни Маици,Долги Ракави ,Маици Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Модерни и модерни дизајни. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : лето Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Кратка Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња блузи.USUKEUBust Shouldersleeve Length MMedium61036100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"LLarge81238106cm/41.73"46cm/18.11"20cm/7.87"73cm/28.74"XLX-Large101440112cm/44.09"49cm/19.29"21cm/8.27"75cm/29.53"XXLXX-Large121642118cm/46.46"52cm/20.47"21cm/8.27"77cm/30.31"XXXL3 X-Large141844126cm/49.61"56cm/22.05"23cm/9.06"80cm/31.50"XXXXL4 X-Large162046132cm/51.97"59cm/23.23"23cm/9.06"83cm/32.68"XXXXXL5 X-Large182248140cm/55.12"62cm/24.41"25cm/9.84"86cm/33.86"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 44cm/17.32"sleeve : 20cm/7.87"Length : 70cm/27.56"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Shoulder : 46cm/18.11"sleeve : 20cm/7.87"Length : 73cm/28.74"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 49cm/19.29"sleeve : 21cm/8.27"Length : 75cm/29.53"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 52cm/20.47"sleeve : 21cm/8.27"Length : 77cm/30.31"Size : XXXLSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 126cm/49.61"Shoulder : 56cm/22.05"sleeve : 23cm/9.06"Length : 80cm/31.50"Size : XXXXLSize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 132cm/51.97"Shoulder : 59cm/23.23"sleeve : 23cm/9.06"Length : 83cm/32.68"Size : XXXXXLSize. : 5 X-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 140cm/55.12 "Рамо : 62cm/24.41" ракав : 25cm/9.84 "Должина : 86cm/33.86" ✿●Се Занимава Со Дозвола} : Одлични подароци за неговиот,мажи, сопруг или момче пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. `+ ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. Погоден За Спортски И Активности на Отворено, Како Трчање, Тренинг, Џогирање, Јога, Пешачење, Кампување, Кошарка итн. ●Прилики соодветни За спорт, бејзбол, плажа, атлетик, тренинг,бизнис, секојдневен фустан и секојдневен, целиот стил на намена е добар за совпаѓање на секакви панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите