.

.

Обичен Ракав Средни Врвови Блуза Копчиња Женски Печатење Маица О Вратот Мода Женска Блуза

Обичен Ракав Средни Врвови Блуза Копчиња Женски Печатење Маица О Вратот Мода Женска Блуза

DEN 1.00
Износ

Големина : С Биста : 100см/39,37" Ракав : 48см/18,90" Должина : 66см/25,98" Рамо : 40см/15,75" Големина : М Биста : 106см/41,73" Ракав : 49см/19,29" Должина : 68см/26,77" Рамо : 41,5 см/16,34" Големина : Л биста : 112см/44.09" ракав : 50см/19.69" должина : 70см/27.56" рамо : 43см/16.93" големина : xl Биста : 118см/46.46" ракав : 51см/20.08" должина : 72см/28.35" рамо : 44.5 см/17.52" големина : Xxl биста : 124см/48.82" ракав : 52см/20.47" должина : 74см/29.13" рамо : 46см/18.11" обичен ракав средни врвови блуза копчиња женски печатење маица О вратот модна женска блузакарактеристики : материјал : полиестер} материјал е изработен од висококвалитетни материјали,Доволно Издржлив за секојдневно носење атрактивни Questrations Que Вратот, краток ракав, широка Лабава фитинг, секојдневен шик стил, еднобојни, туника врвови . Стил : Мода, Причинско-Последична + Прилики Соодветен +Совпаѓање Е Совршен За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики, особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци. Пакетот вклучува ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Јака : О Вратот 1pc Топ точка специфики Пол : Жени Сезона : Зимска Облека Должина : Редовни вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! Декорација : Нема должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја кошулата Во Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Печатење ● Стилски И мода ве прават попривлечнисезона : Зимска Јака : О Врат+Натпревар●Совршена Должина На Ракавот : Долги Ракави Вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Специфична ставка Тип на шема : Печатење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Стил : Мода, Каузалност Должина На Облека : Обичните1пц Топ_ Карактеристики На Вратот, Краток Ракав, Широк лабав фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобојна, туника врвови .Материјал : Полиестер Quodicames Quitablegender : Womenени Questerial Quater е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењеза секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучувадолжина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја облечете маичката во декорација : None Size Bust Sleeve Length Shoulders100cm/39.37"48cm/18.90"66cm/25.98"40cm/15.75"M106cm/41.73"49cm/19.29"68cm/26.77"41.5 cm/16.34"L112cm/44.09"50cm/19.69"70cm/27.56"43cm/16.93"XL118cm/46.46"51cm/20.08"72cm/28.35"44.5 cm/17.52"XXL124cm/48.82"52cm/20.47"74cm/29.13"46cm/18.11"Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 48cm/18.90"Length : 66cm/25.98"Shoulder : 40cm/15.75"Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 49cm/19.29"Length : 68cm/26.77"Shoulder : 41.5 cm/16.34"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 70cm/27.56"Shoulder : 43cm/16.93"Size : XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 72cm/28.35"Shoulder : 44.5 cm/17.52"Size : XXLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 74cm/29.13"Shoulder : 46cm/18.11" Фзм Обичен Ракав Средни Врвови Блуза Копчиња Жени Печатење Маица О Вратот Мода Женска Блуза.

R

Им се допаѓа и на купувачите