.

.

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Цврст Пуловер Лабав Врв

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Цврст Пуловер Лабав Врв

DEN 2.67
Износ

Женски Моден Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Цврст Пуловер Лабави Врвни Карактеристики : Сезона : Season, зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема На О-Врат : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува1 еез TOPSize USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834100cm/39.37"40cm/15.75"60cm/23.62"64cm/25.20"M61036104cm/40.94"41cm/16.14"61cm/24.02"65cm/25.59"L81238110cm/43.31"42cm/16.54"62cm/24.41"67cm/26.38"XL101440116cm/45.67"43cm/16.93"64cm/25.20"69cm/27.17"2 XL121642122cm/48.03"44cm/17.32"66cm/25.98"71cm/27.95"3 XL141844128cm/50.39"45cm/17.72"68cm/26.77"73cm/28.74" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 64cm/25.20"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 69cm/27.17"Size : 2 XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 71cm/27.95"Size : 3 XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 128cm/50.39"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 61СМ/24.02" ДОЛЖИНА : 65СМ/25.59" ① ткаенина : изработена од напреден 100% полиестер, дише и ладна, Свиленкаста Мека, удобна и пријателска за кожата. ①Карактеристики : долги ракави, Многу удобни за носење,лесен материјал кој дава светли живописни бои, лесни и лабави. €Натпревар} : постојат многу стилови на кошули со копчиња за жени, кои можат да се совпаднат со камизола, Маица, шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа, високи потпетици, патики за да се создаде трендовски и секси изглед, а исто така може да создаде модерна деловна облека. Тоа е задолжително во гардеробата на жените и девојките.

R

Им се допаѓа и на купувачите