.

.

Кратки Ракави Блузи за Жени 4 јули Маица В-Вратот Лабава Фит Блуза Американски Знаме Печатење Маици Кошули

Кратки Ракави Блузи за Жени 4 јули Маица В-Вратот Лабава Фит Блуза Американски Знаме Печатење Маици Кошули

DEN 239.84
Износ

?€Натпревар q : овој фустан може да се носи сам, со високи потпетици, влечки, патики или чизми, со торба и накит или со ремен, многу убав и стилски. бели маици бела маица женски блузи бели маици за жени бели кошули со кратки ракави за жени бела женска кошула женски бела кошула женски маици бели кошули жени бела маица бела кошула за жени бели маици бела маица женски бела ленена кошула. Ракави : Кратки, долги, блуза, илузија, должина на лактот, 3/4 ракави итн. ?Функција за дизајн : v вратот/секојдневен/без ракави/летен фустан/прилагодлив ремен за шпагети/макси (должина на глуждот)/еднобојна / течна полите за нишање/обложена внатре (не се гледа)/може да се носи релаксирачко вклопување/плус големина/бремените жени можат да носат/фустан на плажа/венчални гостински фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите